PAMP®

Zlato je i díky inteligentnímu investičnímu plánu dostupné každému a již dávno není výsadou bohatých lidí. Pořád je ale symbolem luxusu a prestiže. Při jeho koupi je důležité sáhnout po kvalitě.

V IBIS InGold si velice vážíme, že jsme prošli komplexním auditem a můžeme Vám tak nabízet zlato prémiové kvality. Zařadili jsme se mezi exkluzivní partnery jedné z nejlepších světových rafinérií - švýcarské PAMP.

Rafinérie PAMP byla založena roku 1977 a její jméno má ve světě zlata váhu milionů trojských uncí. Jejím hlavním produktem jsou slitky s motivem Lady Fortuny. Ta symbolizuje přesně to, co zlato přinese svým investorům - štěstí a hojnost.

Rafinérie PAMP patří mezi významné inovátory. Vyvinula i jedinečnou technologii VERISCAN™, díky které se už nemusíte bát, že se stanete obětí padělatelů a podvodníků, jejichž technologie jdou dopředu mílovými kroky a není snadné se jim ubránit. VERISCAN kontroluje mikropovrch slitku, který je u každého kousku jedinečný a umožňuje obratem ověřit pravost investičního slitku nebo mince.

Štěstí přichází ze Švýcarska