PAMP®

Złoto również dzięki inteligentnemu planowi inwestycyjnemu jest już dostępne dla każdego i już dawno nie jest przywilejem ludzi bogatych. Ale nadal jest symbolem luksusu i prestiżu. Podczas jego zakupu ważne jest, aby sięgać po jakość.

W IBIS InGold jesteśmy dumni, że przeszliśmy kompleksowy audyt i możemy oferować złoto jakości premium. Znaleźliśmy się wśród ekskluzywnych partnerów jednej z najlepszych rafinerii na świecie – szwajcarskiego PAMP.

Rafineria PAMP została założona w 1977 roku, a jej imię w świecie złota noszą miliony uncji trojańskich. Jej głównym produktem są sztabki z motywem Lady Fortuna. Symbolizuje dokładnie to, co złoto daje swoim inwestorom – szczęście i obfitość.

Rafineria PAMP należy do ważnych inwestorów. Opracowała również unikalną technologię VERISCAN™, dzięki której nie musisz się obawiać, że staniesz się ofiarą fałszerzy i oszustów, których technologia czyni ogromne postępy i trudno sie przed nią bronić. VERISCAN kontroluje mikropowierzchnię sztabki, która jest unikalna dla każdej sztuki i pozwala ponownie zweryfikować autentyczność sztabki inwestycyjnej lub monety.

Szczęście dociera ze Szwajcarii