Dopyt po zlate a striebre extrémne rastie

Redakcia IBIS InGold

01. 03. 2022

Objednávky cenných kovov v reakcii na aktuálne geopolitické udalosti extrémne rastú. Veľkí investori i súkromné ​​osoby využívajú zlato a striebro ako bezpečné úložisko a poistku hodnoty svojich peňazí.

Spoločnosť IBIS InGold má masívne zásoby fyzického zlata aj striebra. Preto sa tiež v posledných dňoch na ňu obracalo stále viac záujemcov o kúpu týchto investičných kovov, pretože bola, ako jedna z mála spoločností v Európe, schopná tieto kovy nielen cenovo fixovať, ale aj prakticky ihneď dodať.

Vysoký dopyt a stále trvajúce nezvyčajne dlhé dodacie lehoty partnerských rafinérií a mincovní spôsobili, že od dnešného dňa nebude IBIS InGold väčšinu novo zafixovaných mincí a zliatkov expedovať obratom, ale až po ich vyrobení a dodaní z rafinérie alebo mincovne. Expedícia bude vykonávaná v rovnakom poradí, v akom boli jednotlivé zliatky a mince zákazníkmi uhradené.

Spracovanie platieb a fixácia cien pokračuje bez obmedzenia.

 

Pre viac informácií kontaktujte:   


Zákaznícka linka

shop@ibisingold.com
+420 568 408 088
 

 
 
O IBIS InGold, a. s. 
 

Spoločnosť IBIS InGold je popredným obchodníkom s investičným zlatom a striebrom. Na trhu pôsobí vyše 20 rokov. V rámci Európy sa stal lídrom v poskytovaní sporenia do zlata a striebra. Jednoduché a flexibilné sporenie pod značkou iiplan® a iiplanGold® s výškou splátok už od 4 EUR mesačne poskytuje širokej verejnosti.

IBIS InGold je oficiálnym autorizovaným obchodným partnerom švajčiarskej rafinérie PAMP aj britskej kráľovskej mincovne The Royal Mint. Je jedinou spoločnosťou, ktorá je priamym obchodným partnerom najprestížnejšej európskej rafinérie a súčasne najprestížnejšej európskej mincovne. Súbežným priamym obchodným zastúpením rafinérie PAMP a mincovne The Royal Mint sa nemôže pochváliť žiadna iná spoločnosť.

Vďaka tomu môže IBIS InGold poskytnúť zákazníkom ten najlepší servis ako pri nákupe, tak pri spätnom predaji zakúpených investičných kovov. Ďalšou výhodou je unikátna možnosť overenia pôvodu a pravosti investičného zlata technológiou VERISCAN™.

Zákazníkom garantuje, že sú prvými držiteľmi zakúpených investičných zliatkov a mincí a zaručuje im, že investičné mince aj zliatky, ktoré predáva, tiež vykúpi. Peňažné prostriedky sú poukazované na účet klienta do 48 hodín od potvrdenia záväznej výkupnej ceny. K výkupnej cene kovu navyše poskytuje výkupné prémie.

IBIS InGold je preverený už viac ako 60 000 zákazníkmi.