IBIS InGold vyplatí prémii spořícím klientům

Redakce IBIS InGold

01. 01. 2014

Tisková zpráva, Praha 1. ledna 2014 – Renomovaný obchodník s investičním zlatem a stříbrem IBIS InGold®, a. s. dává svým zákazníkům, kteří spoří v produktu iiplan®, výkupní prémii – vrací uhrazený vstupní poplatek.

Společnost IBIS InGold®, a. s. se specializuje na prodej investičního zlata a stříbra.  Od roku 2012 nabízí ve svém inteligentním investičním plánu (iiplan®) spoření na vybranou gramáž investičních kovů. iiplan® je programem postupných částečných nákupů zvoleného slitku.  Samozřejmostí je informační servis v podobě potvrzení každé přijaté platby, velikosti částečného nákupu vyjádřené hmotností investičního slitku, či oznámení expedice dospořeného slitku. Minimální platba pro realizaci částečného nákupu je stanovena na úrovni 100 Kč, další limity pro zákazníka neexistují. Může libovolně zasílat mimořádné platby, pravidelné platby mohou přicházet i s denní frekvencí.  Toto jsou hlavní důvody, proč je se sjednáním smlouvy iiplan® spojen vstupní poplatek. 

„Zájem o nákup investičních kovů roste. Stoupá objem nejen jednorázových nákupů, ale i spoření. Se spořícími klienty máme dlouhodobý obchodní vztah, a tuto skutečnost jsme se rozhodli také zbonifikovat. Stejně důležité jako rozhodnutí zařadit mezi produkty finančního a majetkového zajištění spoření v cenných kovech, je i zpětné zlikvidnění provedené investice. Při výkupu slitků, které u nás zákazníci nakoupili postupným spořením v iiplanu®, a zaplatili tedy vstupní poplatek, jim proto v okamžiku zpětného výkupu vyplatíme další prémii. Když budou potřebovat zpeněžit svůj majetek, obdrží od společnosti IBIS InGold® bonus navíc.“, představuje rozhodnutí společnosti její předseda představenstva Libor Kochrda.

Při zpětném odkupu investičního slitku nakoupeného v rámci smlouvy iiplan® obdrží zákazník výkupní prémii iiplan®. Maximální hodnoty vyplácené výkupní prémie iiplan® jsou uvedeny v přehledu výkupních cen investičních cenných slitků a mincí v obchodě DoZlata. Bonifikace platí pro všechny smlouvy iiplan®.  Výplata výkupní prémie iiplan® není nijak omezena datem sjednání smlouvy iiplan®, výší zasílaných plateb, zvolenou gramáží nebo počtem slitků sjednaných ve smlouvě. Výkupní prémie iiplan® bude vyplacena i při výkupu slitku ze smlouvy iiplan®, která je ještě aktivní a fixují se na ní další slitky.