Investice do zlata opravdu pro všechny

www.mesec.cz

24. 04. 2013

Zlato. Krásný, ušlechtilý a věčný kov je od pradávna spojován s bohatstvím a mocí. Možná i proto si lidé myslí, že zlato a další cenné kovy jsou jen pro ty nejbohatší. Opak je pravdou. Investiční cenné kovy mají své pevné místo při budování majetku každé rodiny, která cílevědomě spoří a zajišťuje se do budoucnosti.

Cenné kovy neztrácí hodnotu, nepodléhají vlivu inflace jako národní měny a jsou směnitelné ve všech státech světa. Jsou pojistkou a jistotou pro případ měnových pádů či kolapsů a představují skutečně trvalý majetek, který může rodina vlastnit po celé generace, aniž by jeho hodnota klesala.

„Zlato a stříbro jsou dnes dostupné každému střadateli. Nemusí se jednat o statisícové investice.  Ceny nejmenších slitků se pohybují okolo pouhé tisícikoruny. V případě volby investičních slitků s vyšší hmotností, a tudíž i vyšší cenou, mohou naši zákazníci pro jejich nákup využít i výhodnou formu spoření, tzv.  iiplan – inteligentní investiční plán, který považujeme za naši vlajkovou loď v oblasti pravidelného investování do cenných kovů. Umožňuje totiž postupný nákup cenných kovů  již od částky 100 korun,“ říká předseda představenstva společnosti IBIS InGold, Libor Kochrda.

Společnost IBIS InGold nabízí svým zákazníkům pouze nejkvalitnější zlaté a stříbrné investiční slitky a mince od předních světových rafinerií. Slitky a mince jsou zákazníkům standardně fyzicky předávány do 48 hodin po zaplacení jejich ceny.

 

A jak zlato u společnosti IBIS InGold nakoupit?

IBIS InGold navázal spolupráci s celou řadou makléřských a poradenských firem. „Investice do cenných kovů jsou součástí investiční a spořící strategie, respektive zajištění klientů. Tato spolupráce je oboustranně výhodná. Finanční poradci umí doporučit rozložení produktů na základě znalosti výchozí situace a záměru klienta. Poradce díky iiplanu dostává zajímavý produkt pro své klienty a může nabídnout širší diverzifikaci spoření,“ říká Libor Kochrda a doplňuje. „Tuto cestu považujeme za atraktivní, a proto budeme i nadále pokračovat v rozšiřování sítě spolupracujících partnerů a budování poboček a kanceláří“.

Zákazníci, kteří si své finance spravují sami, mohou využít i internetového obchodu www.dozlata.cz, který společnost IBIS InGold provozuje. V případě, že selže internet anebo zákazníci preferují osobnější kontakt, mohou nákup realizovat prostřednictvím zákaznické linky (+420) 568 408 088, která je v provozu každý pracovní den od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Svět výhod investičního zlata a stříbra je se společností IBIS InGold otevřený naprosto všem!