Naszymi nowymi pracownikami są Radim Ryška - Key Account Manager IBIS InGold i Renata Gurellová - szef marketingu i komunikacj

Redakcja IBIS InGold

30. 04. 2018

IBIS InGold® dynamicznie się rozwija i podnosi jakość swoich usług. Dlatego spółkaposzerza zespół o dwóch kluczowych pracowników. Nowym Key Account Managerem został Radim Ryška, a szefem marketingu i komunikacji Renata Gurellová.

Radim Ryška jako Key Account Manager będzie zajmować się głównie rozwojem, wsparciem i szkoleniem sieci handlowej. Doświadczenie zdobywał m.in. w ubezpieczeniach i w sektorze niebankowym. W ostatnich latach pełnił funkcje menadżerskie w ubezpieczalni Allianz, w spółce Home Credit i w ubezpieczalni Česká pojišťovna. 
 
Renata Gurellová przeszła ze spółki Golden Gate, gdzie przez ostatnie dwa lata była dyrektorem marketingu i PR. Jej zadaniem w IBIS InGold® jest rozwój komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zapewnienie szkolenia i wsparcia marketingu oraz pomoc w budowie marki IBIS InGold®. Renata Gurellová nowe stanowisko obejmuje z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze bankowym, na odcinku technologii informatycznych, strategii, PR, marketingu i zarządzania.
 
IBIS InGold® jest numerem jeden w Republice Czeskiej i Europie w zakresie oferty oszczędzania z wykorzystaniem złota i srebra inwestycyjnego. Proste i elastyczne oszczędzanie pod marką iiplan® jest ogólnodostępne z wysokością stawek już od 100 CZK miesięcznie. Oczywistością są kompleksowe usługi i szkolenie początkujących oraz doświadczonych inwestorów i doradców. Spółka oferuje klientom i partnerom także doskonały serwis informacyjno-analityczny.
 
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się:   
 

Linia klienta

shop@ibisingold.com
+420 568 408 088
 

 
 
O IBIS InGold®, a. s. 
 
IBIS InGold® jest wiodącym handlowcem w branży złota inwestycyjnego i srebra. Na rynku jest ona obecna od ponad 20 lat. W ČR i Europie stała się spółką numer jeden w świadczeniu usług związanych z oszczędzaniem za pośrednictwem złota i srebra. Udostępnia ona szerokiemu ogółowi proste i elastyczne oszczędzanie pod marką iiplan® z wysokością rat od 100 Kč miesięcznie.
 
Trzon oferty spółki tworzą przede wszystkim złote sztabki inwestycyjne pochodzące z prestiżowej szwajcarskiej rafinerii PAMP® o wadze od 1 do 1 000 gramów i inwestycyjne złote monety z australijskiej mennicy The Royal Australian Mint o wadze od 1/10 uncji do 1 uncji.
 
Spółka jest bezpośrednio związana ze szwajcarską rafinerią PAMP® i reprezentuje ją nie tylko na czeskim rynku. Dzięki temu IBIS InGold® może oferować klientom najlepszy serwis zarówno przy zakupie, jak i przy sprzedaży zwrotnej zakupionych metali inwestycyjnych. Dalszą zaletą jest unikalna możliwość sprawdzenia pochodzenia i legalności złota inwestycyjnego za pomocą technologii VERISCAN™. Jako jeden z niewielu podmiotów europejskich, firma IBIS InGold® uzyskała połączoną licencję na sprzedaż detaliczną sztabek PAMP® klientom końcowym, czyli drobnym inwestorom, na sprzedaż on-line oraz na sprzedaż partnerom hurtowym.
 
IBIS InGold® oferuje również produkty innych światowych mennic - The Royal Canadian Mint i The Perth Mint. Towar jest dostarczany w całej Europie.
 
Wartość kwot końcowych zawartych umów iiplan® oraz transakcji jednorazowych za rok 2017 przekroczyła rekordową wielkość 2,38 miliarda Kč, a całkowita sprzedaż z roku na rok wzrosła o 69 %.
 
Najlepiej sprzedającymi się produktami są: złota moneta o wadze 1/2 uncji i złota sztabka o wadze 10 g.
 
IBIS InGold® jest sprawdzona przez ponad 23 000 klientów.