Odsudzujeme ruský útok na Ukrajinu

Redakcia IBIS InGold

28. 02. 2022

Spoločnosť IBIS InGold jednoznačne odsudzuje ruský útok na Ukrajinu. Stojíme v tomto konflikte úplne za Ukrajinou a voči Rusku sme sa rozhodli urobiť tie kroky, ktoré môžeme urobiť.

V histórii našej spoločnosti sme nikdy cenné kovy vyrobené alebo certifikované ruskou spoločnosťou nenakupovali ani do Ruska nedodávali. Útok, ktorý Ruská federácia voči prozápadnej Ukrajine podnikla, nás utvrdil v tom, že s ruskou stranou nebudeme žiadnym spôsobom kooperovať ani v budúcnosti.

Tento náš postoj prezentujeme aj na našich webových stránkach. Pripojili sme sa k iniciatíve Nesúhlasíme s agresiou Ruskej federácie voči Ukrajine. Prípadným ruským návštevníkom je prístup na web dočasne zablokovaný a zobrazí sa im naše nesúhlasné stanovisko s ruskou agresiou voči Ukrajine.

Veríme, že náš názor zdieľate a Ukrajinu podporíte tak, ako môžete.

 

Pre viac informácií kontaktujte:   


Mgr. Libor Křapka

+420 722 444 648
krapka@ibisingold.com
 

 
 
O IBIS InGold, a. s. 
 

Spoločnosť IBIS InGold je popredným obchodníkom s investičným zlatom a striebrom. Na trhu pôsobí vyše 20 rokov. V rámci Európy sa stal lídrom v poskytovaní sporenia do zlata a striebra.

IBIS InGold je oficiálnym autorizovaným obchodným partnerom švajčiarskej rafinérie PAMP aj britskej kráľovskej mincovne The Royal Mint. Je jedinou spoločnosťou, ktorá je priamym obchodným partnerom najprestížnejšej európskej rafinérie a súčasne najprestížnejšej európskej mincovne. Súbežným priamym obchodným zastúpením rafinérie PAMP a mincovne The Royal Mint sa nemôže pochváliť žiadna iná spoločnosť.