Strieborné zliatky Britannia 100 oz (3,11 kg) v ponuke IBIS InGold

Redakcia IBIS InGold

14. 07. 2022

Spoločnosť IBIS InGold ponúka od dnešného dňa svojim zákazníkom strieborné investičné zliatky Britannia s hmotnosťou 100 oz. Je to ďalší z produktov prestížnej a svetovo známej mincovne The Royal Mint, ktorej oficiálnym partnerom je IBIS InGold.

„Naši zákazníci vyhľadávajú bezpečný nákup cenných kovov. To im IBIS InGold ponúka a garantuje, že sú prvými vlastníkmi nakúpených zliatkov a mincí. Za rovnako dôležité považujeme i to, aby mali širší výber, a svoj majetok v cenných kovoch mohli optimalizovať aj výberom vhodných gramáží, ktoré budú zodpovedať ich potrebám a možnostiam,“ vysvetľuje ďalšie rozšírenie ponuky spoločnosti jej marketingový riaditeľ Petr Špičák.

Na lícnej strane zliatku je vyrazená postava ženy, pôvabnej a vznešenej bojovníčky Britannia, ktorá britský národ sprevádza už takmer 2 000 rokov. Nové ikonické stvárnenie Britannie je autorským dielom Jodyho Clarka. Strieborné investičné zliatky sú spracovávané v rýdzosti 999 a sú balené v plastovej fólii.

 

Pre viac informácií kontaktujte:   


Petr Špičák

spicak@ibisingold.com
+420 777 741 440
 

 
 
O IBIS InGold, a. s. 
 

Spoločnosť IBIS InGold je popredným obchodníkom s investičným zlatom a striebrom. Na trhu pôsobí vyše 20 rokov. V rámci Európy sa stal lídrom v poskytovaní sporenia do zlata a striebra. Jednoduché a flexibilné sporenie pod značkou iiplan® a iiplanGold® s výškou splátok už od 4 EUR mesačne poskytuje širokej verejnosti.

IBIS InGold je oficiálnym autorizovaným obchodným partnerom švajčiarskej rafinérie PAMP aj britskej kráľovskej mincovne The Royal Mint. Je jedinou spoločnosťou, ktorá je priamym obchodným partnerom najprestížnejšej európskej rafinérie a súčasne najprestížnejšej európskej mincovne. Súbežným priamym obchodným zastúpením rafinérie PAMP a mincovne The Royal Mint sa nemôže pochváliť žiadna iná spoločnosť.

Vďaka tomu môže IBIS InGold poskytnúť zákazníkom ten najlepší servis ako pri nákupe, tak pri spätnom predaji zakúpených investičných kovov. Ďalšou výhodou je unikátna možnosť overenia pôvodu a pravosti investičného zlata technológiou VERISCAN™.

Zákazníkom garantuje, že sú prvými držiteľmi zakúpených investičných zliatkov a mincí a zaručuje im, že investičné mince aj zliatky, ktoré predáva, tiež vykúpi. Peňažné prostriedky sú poukazované na účet klienta do 48 hodín od potvrdenia záväznej výkupnej ceny. K výkupnej cene kovu navyše poskytuje výkupné prémie.

IBIS InGold je preverený už viac ako 60 000 zákazníkmi.