Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě. V investicích i v životě

IBIS InGold, a. s.

26. 10. 2020

Záleží nám na tom, aby vám vaše zlato přinášelo radost a vaše investice spokojený život bez starostí. Naprosto chápeme, že při spoření není hezčí pocit, než když si konečně dojdete pro slitky nebo mince, do kterých jste ukládali své peníze. Vaše zdraví i zdraví našich zaměstnanců je ale důležitější. Abychom ho chránili, dočasně omezujeme provoz naší centrály.

Od 27. 10. 2020 zastavujeme možnost osobního převzetí vašich slitků či mincí u nás na centrále. Není ale třeba mít strach, že by se k vám vaše zlato nedostalo. Posíláme ho i nadále přes nasmlouvané přepravní služby, aby vám slitky i v této těžké době dělaly radost.

Zároveň omezujeme provoz centrály. Pomůžeme vám teď každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hod.

Přijatá opatření omezují pouze osobní kontakt. V této době vůbec nepředpokládáme, že bychom museli pozastavit rozesílání slitků ani fixaci ceny zlata. Dodávky z rafinérie PAMP jsou plynulé a ve skladech máme dost zásob na to, abyste své zlato za každých okolností dostali.

Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho klidných dní i v této neklidné době.

 

Pro více informací kontaktujte:   


Zákaznická linka

+420 568 408 088
shop@ibisingold.com
 

 
 
O IBIS InGold®, a. s. 
 

Společnost IBIS InGold® je předním obchodníkem s investičním zlatem a stříbrem. Na trhu působí přes 20 let. V rámci Evropy se stal leaderem v poskytování spoření do zlata a stříbra. Jednoduché a flexibilní spoření pod značkou iiplan® s výší splátek již od 100 Kč měsíčně poskytuje široké veřejnosti.

Společnost je přímo napojena na švýcarskou rafinérii PAMP. Díky tomu může IBIS InGold® poskytnout zákazníkům ten nejlepší servis jak při nákupu, tak při zpětném prodeji zakoupených investičních kovů. Další výhodou je unikátní možnost ověřování původu a pravosti investičního zlata technologií VERISCAN™.

Zákazníkům garantuje, že jsou prvními držiteli zakoupených investičních slitků a mincí a zaručuje jim, že investiční mince i slitky, které prodává, také vykoupí. Peněžní prostředky jsou poukazovány na účet klienta do 48 hodin od potvrzení závazné výkupní ceny. K výkupní ceně kovu navíc poskytuje výkupní prémie.

U spoření mohou klienti využít i bezplatné uložení svých slitků a mincí. IBIS InGold® je prověřen již více jak 40 000 zákazníky.