Semináre

Chcete rozšíriť svoje znalosti v oblasti predaja investičných cenných kovov? Sledujte ponuku seminárov a pripojte sa k nám. Účasť na seminári je bezplatná. Ak je vyžadovaná registrácia, nebude Vám umožnený vstup na seminár bez jej prevedenia. V prípade naplnenia kapacity seminára Vám ponúkneme náhradný termín.

Pre skupinu 10 a viac účastníkov radi pripravíme aj seminár na mieru. Svoj požiadavok prosím zašlite na e-mailovú adresu shop@ibisingold.com.

Rola zlata v súčasnej ekonomike

24. 08. 2022, 18:00 - 18:45 hod

Rola zlata v súčasnej ekonomike

Bezpečný prístav, dlhodobá istota a uchovávateľ hodnoty. S týmto označením zlata ste sa už určite stretli. Akú konkrétnu úlohu zlato zohráva v súčasnej ekonomike? Je teraz naozaj vhodné a prínosné doň investovať a prečo? Webinár určený pre poradcov aj zákazníkov IBIS InGold.

Zobraziť detail webinára

„K tomu, aby sme jasne videli, často stačí len zmeniť uhol pohľadu.“

Poďme sa preto pozrieť na aktuálne dianie a zamyslieť sa nad tým, ako sa premietne do našich investícií. Nájdeme spoločne cestu, ako bezpečne sporiť a investovať, ako zabezpečiť úspory a majetok a ako sa s pomocou zlata ubrániť dopadom inflácie a ekonomických kríz.

 

Miesto konania: Webinár, školiaca miestnosť Microsoft Teams

Lektor: Ing. Filip Horáček Ph.D.

Obsadenosť: Voľno

Aktuálna situácia na trhu cenných kovov

01. 09. 2022, 18:00 - 18:30 hod

Aktuálna situácia na trhu cenných kovov

Prídete unavení z práce a nechcete tráviť ďalšie hodiny skúmaním grafov a hľadaním najnovších predpovedí vývoja na trhoch? Navštívte náš webinár, a to najdôležitejšie z trhu cenných kovov zistíte práve tu. Webinár je určený pre poradcov aj zákazníkov IBIS InGold.

Zobraziť detail webinára

„Veľkým tajomstvom úspechu v živote človeka je byť pripravený, keď sa naskytne príležitosť.“

Prinášame Vám nielen zhrnutie udalostí, ktoré ovplyvňovali vývoj trhov, ale môžete sa tešiť na pol hodinu plnú zaujímavých a overených noviniek a predpovedí, ktoré určite využijete pri svojom vlastnom investovaní.

 

Miesto konania: Webinár, školiaca miestnosť Microsoft Teams

Lektor: Petr Kohoutek

Obsadenosť: Voľno